Chcete znát návod na erotickou masáž, na kterou vaše partnerka jen tak nezapomene? Pak čtěte dál, jelikož tu pro vás máme jednoduchý návod, kde vás naučíme mj., jak se na masáž připravit a jak ji provést.

Masáže si ženy vesměs velmi užívají, jelikož se v celém jejím průběhu všechna pozornost točí kolem nich, jejich těla, pocitů a spokojenosti. Nezáleží na tom, jestli k tomu dojde kvůli rande, výročí nebo díky volného nedělního odpoledne. Uvidíte, že oba dva zapomenete na starosti všedního dne a brzy vás unese vlna relaxace a vzrušení. Tip navíc pro vás, pánové: připravte i sami sebe - podívejte se na 10 tipů, čím si partnerku nejlépe získáte.

Návod na erotickou masáž krok za krokem

1) Krok - připravte atmosféru

Atmosféra je velice důležitá! Většina žen má hluboký smysl pro detail a citlivě reagují na vzhled prostředí, proto si dejte nejen na přípravě místnosti záležet.

Co a jak můžete nachystat v místnosti před masáží:

· Úklid místnosti - ujistěte se, že je pokoj čistý a uklizený. Pohozené špinavé slipy zrovna nepůsobí vzrušujícím dojmem.

· Namísto osvětlení a lampiček raději použijte svíčky, ty vytváří svůdné a intimní osvětlení.

· Zároveň se nabízí možnost použít pár aromatických, aby místnost krásně provoněla.

· Použijte hebké, čisté, na dotek příjemné povlečení postele

· Připravte si k ruce několik ručníků nejen k utření rukou, ale i k podložení masírovaného, aby použitý olej nezašpinil povlečení.

· Pokud je v místnosti chladno, tak ji vytopte - starosti ohledně účtů si nechejte na jindy, teď je čas si užívat

· Zamezte všem nežádoucím rušivým elementům - zavřete okno, vypněte si mobil atd.

· Pohledejte na internetu nějakou klidnou, pomalou, relaxační hudbu, kterou až na to přijde, budete moct rychle spustit.

· Nezapomeňte použít i své oblíbené erotické pomůcky. Kdy a proč výrazně stoupl zájem o toto zboží?

2) Krok - připravte si masážní oleje, ať to pěkně klouže!

Nejlepší je používat čirý, přírodní olej. Proč? Jelikož olej budete používat nejen na kůži zad, noh aj., ale i na intimních partiích. Zde by běžný masážní olej či gel, zvláště pak ten hřejivý, působil velmi nepříjemně, až bolestivě.

Velice šikovná varianta je použít kokosový olej. Nejenže je levný a snadno se používá, ale zbytek z balení můžete použít i na vaření či studenou kuchyni. Další ohromná výhoda je, že kokosový olej nádherně voní, a v mžiku vás i partnerku přenese do tropů.

Nehledě na to, který si vyberete, se ujistěte, že je příjemně prohřátý. Stačí jej dát na pár chvil v míse do mikrovlnné trouby. Pokud by se vám olej v průběhu dlouhé masáže příliš ochladil, ohřívejte jej v rukou. Stačí si jej nechat na 5-10 sekund v rukou a teprve pak aplikovat na kůži partnerky.

3) Krok - pouze pomalé, něžné pohyby a nic víc!

Hlavní je pomalu a přiměřeně něžně. Nesnažíte se jí ulevit od chronické bolesti zad... Smyslnost tkví v pozvolném zvyšování vzrušení pomalými pohyby, nikam nespěchejte, hrajte si s partnerkou jako kočka s myší. Vaším úkolem je přinést jí prožitek vzrušení, uvolnění a relaxace skrze vaši pozornost k ní.

S postupem času mírně přidávejte na intenzitě.

Pokud vám dělá problém zůstat u pomalých pohybů, zkuste si představit, že partnerka spí a vy se snažíte ji nevzbudit. Je fajn, pokud vám partnerka v průběhu masáže skutečně neusne, nicméně pokud se tak opravdu stane, konec konců to berte jako kompliment - skvěle se uvolnila.

4) Krok - správná komunikace je důležitá

Klíčem ke správné intenzitě masírování je vnímat reakce partnerky. Sledujte její dýchaní, věnujte jí pohled z očí do očí, poslouchejte, vydává-li slastné zvuky, a snadno poznáte, jak se jí daná technika líbí.

Kromě této komunikaci omezte na minimum. Ničemu nevadí se občas zeptat, pokud si s něčím ohledně masírování nejste jistí, ale vyhněte se zbytečnému tlachání o tom, jak bylo v práci nebo kdo dá dětem večeři.

Pokud stále čtete, jste úžasný muž! Nebojte se použít vše, co jste se zde naučili, abyste si užili společné chvíle s vaší partnerkou na maximum. Erotická masáž je velmi romantický akt, který ještě utuží vaši lásku a společnou náklonnost.

Pokud máte již po masáži, nebojte se s námi sdílet své dojmy.